ŚWIADECTWA

Mów moimi ustami...

 

Świadectwo Jacka

Po rekolekcjach dla mężczyzn w październiku 2011

Rekolekcje dla mężczyzn okazały się być niezwykłym czasem. Po pierwsze był to czas modlitwy. W codziennym życiu trzeba go wyrywać, tam, pomimo raczej napiętego planu dnia, był. Po drugie niezwykłe konferencje, pełne informacji, przykładów z praktyki zawodowej Marcina i, co rzadko spotykane, własnego świadectwa. Po trzecie męskie rozmowy na tematy najważniejsze – nie kobitki i samochody, ale naprawdę ważne rozmowy. Wyjeżdżając tam, żona powiedziała, że będzie super, bo spotkam się z fajnymi facetami i będę mógł z nimi pogadać. Odpowiedziałem, że nie wiem jak to będzie, bo przecież ja nie piję... J. Miała rację. Po czwarte cisza. Tak mi jej brakuje w codziennym życiu (czwórka małych dzieci w domu J) i tak mało mam okazji przebywać w niej, a jest po prostu piękna. W ciszy mówi Bóg – święte słowa.

Ciekawe, że najważniejsze co usłyszałem nie dotyczyło męskości i nie było bezpośrednio związane z tematem rekolekcji (choć też było wspaniałe). Najważniejsze dla mnie było to, co Marcin mówił o modlitwie, o duchowości, o życiu wewnętrznym. Widać i słychać, że nie jest to wiedza wyczytana z książek (pewno też), ale jest to świadectwo kogoś, kto żyje tym o czym mówi. Bardzo dziękuję za ten czas!

Jacek

Fundacja

Fundacja TheosisJeśli chcesz, możesz wesprzeć materialnie nasze działania. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Fundacji Theosis - www.fundacjatheosis.pl.

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać od nas wiadomości i zaproszenia zamów newsletter.
captcha 
Regulamin

Przyjaciele Miłości Miłosiernej
Fundacja Theosis
2017