ŚWIADECTWA

Mów moimi ustami...

 

Świadectwo Tomka

Po rekolekcjach "Duch mocy, miłości i trzeźwego myślenia" (Olsza październik 2011)

Na rekolekcje pojechałem z przeświadczeniem, że w ciągu 2 dni nie uda mi się zdobyć wielu informacji. W ostatnim roku poprzez czytanie wielu książek i słuchane konferencji byłem na rozdrożu nie wiedząc, którą drogę duchową wybrać. Rekolekcje były dla mnie dużym przeżyciem, które przyniosło konkretne owoce: Odkryłem, że dryfuję w życiu bez celu i jak ważne jest właściwe postawienie tego celu życia. Poczułem siłę wspólnoty, obecność wielu mężczyzn szukających żywej relacji z Bogiem, była bardzo budująca. Zostałem ożywiony świadectwem życia w bliskości z Bogiem u prowadzących i współuczestników. Zrozumiałem, że wszystko ma swój czas, a problemy są nieodzownym etapem w postępowaniu w życiu wewnętrznym oraz że inni też mają problemy. Dowiedziałem się, jak dobrze wybrać postanowienia i po raz pierwszy mam postanowienia, których nie porzuciłem zaraz po powrocie. Rozwiązał się mój problem, a rozwiązanie było proste i pokorne. Obrałem drogę, która napełnia mnie pokojem. Doświadczyłem działania Ducha Świętego, który przemawiał do mnie przez prowadzących i uczestników.

Reasumując był to dla mnie zaskakująco czas wielkiej łaski, otrzymałem więcej niż mogłem sobie wyobrazić. Postawa łagodności, służby i miłości do bliźniego prowadzących sprawiła, że bardzo dobrze się tam czułem. Po raz pierwszy konkretnie ruszyłem z miejsca na mojej drodze duchowej i mam pragnienie iść dalej :). Okazało się, że proste i pokorne rozwiązania są najlepsze :).

Chwała Panu.
Tomek

Fundacja

Fundacja TheosisJeśli chcesz, możesz wesprzeć materialnie nasze działania. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Fundacji Theosis - www.fundacjatheosis.pl.

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać od nas wiadomości i zaproszenia zamów newsletter.
captcha 
Regulamin

Przyjaciele Miłości Miłosiernej
Fundacja Theosis
2017