ŚWIADECTWA

Mów moimi ustami...

 

Świadectwo Magdy

Po rekolekcjach "Jezus wzruszył się głęboko" (Głogów luty 2011)

Na Gajdowe rekolekcje wyruszyłam z nadzieją, że „coś mi tam zrobią, żebym już nie myślała i nie rozpamiętywała w kółko przeszłości i nie żyła w ciągłym poczuciu winy". Byłam już u skraju wyczerpania emocjonalnego i czułam, że „psyche mi siada". Mimo modlitwy, czytania Słowa Bożego, wsparcia przyjaciół i najbliższych, nie potrafiłam poradzić sobie z myślami, które mnie oskarżały, obwiniały lub sprawiały, że nie akceptowałam samej siebie, a przy tym i innych. Na rekolekcje wyruszyłam z nadzieją, ale i pewnym sceptycyzmem, że przecież byłam na już tylu i tak naprawdę wiem, co mam robić, tylko jakoś nie wychodzi L.

Dziękuję Bogu, że mogłam być w Głogowie. Przede wszystkim DOŚWIADCZYŁAM Miłości i Wolności. Niesamowite było to, że nie musiałam nikogo udawać ani popisywać się, że jestem lepsza od innych. Zobaczyłam, jak cudowna jestem, bo Bóg mnie stworzył właśnie taką i jak wspaniali są ludzie wokół mnie. Oprócz tego otrzymałam wiele praktycznych wskazówek, jak sobie radzić z takimi problemami jak moje i nie są to rzeczy wyjątkowo trudne czy przekraczające moje możliwości. Zobaczyłam, że inni ludzie też się borykają z podobnymi sprawami, a nawet trudniejszymi i nie jestem jakimś ufoludkiem. Dotarło do mnie, że JESTEM SŁABA i potrzebuję pomocy Boga, ale i innych ludzi i nie muszę ciągle udawać, że jestem taka silna i twarda. Pojęłam też, że jedynie miłość i służba innym mogą sprawić, że przestanę w kółko myśleć o sobie i kręcić się wokół „własnego ogona".

Na rekolekcjach doświadczyłam Nieba, zobaczyłam piękno każdego człowieka, który został stworzony przez Boga. Zapragnęłam widzieć (i zobaczyć) w każdym człowieku Boga i Jego miłość. Wiem, że długa droga jeszcze przede mną, ale pracuję nad tym, co mogę i trzymam się wyznaczonego kursu. Wierzę, że „Bóg, który rozpoczął dobre dzieło, ukończy je do dnia Jezusa Chrystusa".

Magda

Fundacja

Fundacja TheosisJeśli chcesz, możesz wesprzeć materialnie nasze działania. Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę Fundacji Theosis - www.fundacjatheosis.pl.

Newsletter

Jeżeli chcesz dostawać od nas wiadomości i zaproszenia zamów newsletter.
captcha 
Regulamin

Przyjaciele Miłości Miłosiernej
Fundacja Theosis
2017